Dr. Martens

26 produktów
PŁEĆ
Rozmiary
Cena
-

Wyróżniające się masywną podeszwą i skórzaną, sznurowaną cholewą, oryginalne buty Dr. Martens to jeden z symboli mody lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Buty dawniej kojarzone z subkulturami punków i skinheadów współcześnie doceniane są nie tylko ze względu na oryginalny wygląd i trwałość, ale i oferowany poziom komfortu użytkowania. Skorzystaj z oferty Runcolors.pl i zamów martensy z niską lub wysoką cholewą, w ulubionym kolorze.

Ciężkie buty z doskonałą amortyzacją

Jednym z charakterystycznych elementów obuwia Dr. Martens są poduszki powietrzne w piętach, dzięki którym masywne obuwie z grubymi podeszwami gwarantuje wysoki komfort chodzenia po wszystkich typach nawierzchni. Wynaleziona przez doktora Klausa Martensa technologia chroniła stopy przed mikrowstrząsami, zapewniając dotychczas niespotykany poziom wygody użytkowania. Buty martensy z poduszkami powietrznymi w piętach pojawiły się na rynku już w 1949 roku, ale ich popularność wzrosła dopiero po przejściu niemieckiej firmy w 1959 roku przez brytyjskie przedsiębiorstwo R. Giggs Group Ltd. Brytyjczycy dodali do butów charakterystyczne żółte obszycie podeszwy i tak narodził się kultowy produkt - symbol wielu młodzieżowych subkultur drugiej połowy XX wieku.

Współczesne obuwie Dr. Martens - damskie i unisex

Korzystając z naszej oferty, masz możliwość sięgnięcia po wybrane buty Dr. Martens damskie i unisex, dostępne w szerokim wyborze rozmiarów, trafnie wpisujące się w potrzeby wielu współczesnych stylizacji. Sprzedajemy obuwie Dr. Martens z klasycznymi, wysokimi cholewami, sznurowane, z żółtym obszyciem podeszwy, półbuty z cholewami odsłaniającymi kostkę, ale wciąż z masywną podeszwą, która izoluje od podłoża, a także zapewniające wysoki komfort użytkowania, uwspółcześnione, wsuwane wersje tego charakterystycznego obuwia, ze skórzaną cholewą uzupełnioną elastyczną gumką. Odwiedzając nasz sklep z martensami, możesz wybierać spośród wielu par oryginalnych butów tej znanej na całym świecie marki. Zamów ocieplane botki na zimę lub uniwersalne półbuty na okres przejściowy.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel