Buty Damskie Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin
Buty Damskie Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin
Buty Damskie Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin
Buty Damskie Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin
Buty Damskie Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin
Buty Damskie Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin

Buty Damskie Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin

739,99 zł
/ para
Dostępne rozmiary
 • eu
 • us
 • cm

Model V-12 to obok V-10 jedne z najbardziej rozpoznawalnych sneakersów od Veja. Mają sportową sylwetkę i delikatne wykończenie. Będą pasować do jeansów, kurtek, a nawet bardziej eleganckich płaszczy, tworząc streetwearowy look.!

Te buty mają cholewkę oraz język z naturalnej skóry licowej, pozyskiwanej zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Podszewka wykonana jest w 33% z bawełny organicznej i w 67% z recyklingowanego poliestru. Wkładka powstała z dziko rosnącego kauczuku, trzciny cukrowej, organicznej bawełny i pianki EVA pochodzącej z recyclingu. Podeszwa natomiast jest z gumy z lasu amazońskiego, odpadów ryżowych i gumy z recyklingu.

Buty Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin

 • Cholewka: skóra naturalna (licowa), zamsz naturalny
 • Wnętrze: bawełna organiczna (33%), recyklingowany poliester (67%)
 • Podeszwa: guma z lasu amazończkiego (24%), odpady ryżowe (23%), guma z recyklingu, podeszwa przyszyta do cholewki
 • Wkładka: kauczuk naturalny, trzcina cukrowa, bawełna organiczna, pianka EVA
 • Sneakersy wiązane (sznurówki: 100% bawełna organiczna ze sprawiedliwego handlu)
 • Kolor: biały, lawendowy
Indeks produktuXD0203113A
Kategoria
Obuwie
Obuwie

Menu FT

Sneakersy
Obuwie wiosenne
Obuwie jesienne
Marka
Veja

VEJA to francuska marka, skoncentrowana na przejrzystości, uczciwym handlu, odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. Produkcja butów VEJA od 2004 r. opiera się na ścisłej współpracy z dostawcami na każdym etapie produkcji. Zatrudnia lokalnych mieszkańców do zdejmowania kauczuku z drzew lasu amazońskiego. Dzięki temu nie tylko zapewnia ludziom pracę - taki proces oszczędza wodę, energię i szkodliwe emisje, a także chroni lasy przed wycinką.

Marka podobnie postępuje z bawełną używaną do produkcji modeli z materiału (canvas), wyściółki i sznurówek. Kupowana jest od lokalnych przetwórców z Brazylii i Peru, z poszanowaniem ludzi i środowiska. VEJA używa bawełny organicznej pochodzącej ze sprawiedliwego handlu, ponieważ większość bawełny produkowanej co roku na świecie pochodzi z intensywnych upraw monokulturowych. Ze względu na intensywne stosowanie praktyk nawadniających i ogromne ilości zanieczyszczeń, wpływ tego rodzaju rolnictwa przemysłowego na środowisko jest katastrofalny.

To ogromna siła tej marki, bo dzięki swojej pro-ekologicznej postawie gromadzi wokół siebie osoby, które identyfikują się z problemem klimatycznym. Na ulicy sneakersy VEJA zobaczycie u ludzi zajmujących się modą i zaangażowanych w kwestie ekologiczne.

Model
V-12
Materiał cholewki
Skóra naturalna licowa
Skóra naturalna
Podszewka
Bawełna organiczna
Materiał PET z recyklingu
Podeszwa
Kauczuk z lasów amazońskich
Odpad ryżowy
Guma z recyklingu
Wkładka
Pianka EVA z recyklingu
Trzcina cukrowa
Bawełna organiczna
Kauczuk z lasów amazońskich
Kraj produkcji
Brazylia
Kolor
biały
Label
sustainable
PŁEĆ
Kobieta
Feed
lovebrands
eko
Powiadomienie o dostępności
Tak
 • Szczegóły
 • Dostawa i odbiór
 • Zwrot zamówienia
 1. Towary dostarczane są na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu.
 2. Przewidywany czas dostawy do Klient przesyłką kurierską to 1 dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki. Całkowity i maksymalny termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych. 
 3. Towary są dostarczone pod wskazany adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej firmą spedycyjną Paczkomaty Inpost, lub DHL.
 4. Opłaty za dostawę produktów są podawane w procesie składania zamówienia.

 

 1. Klientowi, który jest Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient powinien poinformować Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną), przesłanego na adres: Sklep RunColors.pl ul. Dobra 42 lok. 101, 00-312 Warszawa
 3. Klienci mogą skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, który zostanie Państwu dostarczony w wiadomości e-mail, jednak nie jest to obowiązkowe. Klienci mogą również wypełnić i przesłać skanem formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie pocztą elektroniczną, na następujący adres e-mail: kontakt@runcolors.pl . Jeżeli Klient skorzysta z tej możliwości, Sklep prześle Klientowi niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Buty Damskie Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin
Buty Damskie Veja V-12 Leather Extra White/Pumpkin
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel