Nike LAB ESSENTIALS TRAINING TANK 898355-558
Nike LAB ESSENTIALS TRAINING TANK 898355-558
Nike LAB ESSENTIALS TRAINING TANK 898355-558
Nike LAB ESSENTIALS TRAINING TANK 898355-558

Nike LAB ESSENTIALS TRAINING TANK 898355-558

279,99 zł
/
Damska koszulka treningowa bez rękawów NikeLab Essentials doskonale sprawdza się podczas treningu. Lekki materiał odprowadzający wilgoć gwarantuje suchość, a krój dopasowany u dołu i luźny u góry zapewnia swobodę ruchów. NOWOCZESNA KONSTRUKCJA Kołnierzyk ze ściągacza porusza się wraz z ciałem, a dzięki dużym otworom na ramiona materiał może idealnie układać się na biodrach i opadać swobodnie, co przekłada się na uczucie większego luzu. UCZUCIE SUCHOŚCI Technologia Dri-FIT odprowadza wilgoć ze skóry na powierzchnię materiału, co umożliwia jej szybkie odparowanie i gwarantuje uczucie suchości i wygody.
Materiał: 85% poliester, 15% lyocellMożna prać w pralceProdukt importowany
Indeks produktu898355-558
Wykonanie
Poliester
PŁEĆ
Damskie
Krój
Regular Fit
  • Szczegóły
  • Dostawa i odbiór
  • Zwrot zamówienia
  1. Towary dostarczane są na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu.
  2. Przewidywany czas dostawy do Klient przesyłką kurierską to 1 dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki. Całkowity i maksymalny termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych. 
  3. Towary są dostarczone pod wskazany adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej firmą spedycyjną Paczkomaty Inpost, lub DHL.
  4. Opłaty za dostawę produktów są podawane w procesie składania zamówienia.

 

  1. Klientowi, który jest Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient powinien poinformować Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną), przesłanego na adres: Sklep RunColors.pl ul. Dobra 42 lok. 101, 00-312 Warszawa
  3. Klienci mogą skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, który zostanie Państwu dostarczony w wiadomości e-mail, jednak nie jest to obowiązkowe. Klienci mogą również wypełnić i przesłać skanem formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie pocztą elektroniczną, na następujący adres e-mail: kontakt@runcolors.pl . Jeżeli Klient skorzysta z tej możliwości, Sklep prześle Klientowi niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Nike LAB ESSENTIALS TRAINING TANK 898355-558
Nike LAB ESSENTIALS TRAINING TANK 898355-558
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel