Veja Kids ESPLAR CHROMEFREE LEATHER WHITE BLACK NATURAL
Veja Kids ESPLAR CHROMEFREE LEATHER WHITE BLACK NATURAL
Veja Kids ESPLAR CHROMEFREE LEATHER WHITE BLACK NATURAL
Veja Kids ESPLAR CHROMEFREE LEATHER WHITE BLACK NATURAL
Veja Kids ESPLAR CHROMEFREE LEATHER WHITE BLACK NATURAL
Veja Kids ESPLAR CHROMEFREE LEATHER WHITE BLACK NATURAL
SALE

Veja Kids ESPLAR CHROMEFREE LEATHER WHITE BLACK NATURAL

Cena regularna: 449,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
382,49 zł
/ para
Oszczędzasz 15% (67,50 zł)
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 449,99 zł

Model Esplar jest nieco delikatniejszy i mniej sportowy niż inne buty Veja. Sneakersy są gładkie i jednolite, dzięki czemu nadają się do eleganckich stylizacji. Nazwa Esplar pochodzi od brazylijskiej organizacji pozarządowej wspierającej rolnictwo ekologiczne, z którą marka Veja współpracuje od 2005 roku. Cholewka i język wykonane zostały ze skóry naturalnej, a wnętrze z bawełny organicznej. Wkładka powstała z materiałów organicznych, w tym trzciny cukrowej, dziko rosnącego kauczuku, bawełny organicznej, pianki EVA pochodzącej z recyklingu i innych materiałów syntetycznych. Podeszwa także jest z surowców z recyklingu - odpadów ryżowych i gumy.

Buty Veja Esplar

 • Cholewka: skóra naturalna
 • Wnętrze: bawełna organiczna
 • Podeszwa: guma z surowców z recyklingu przyszyta do cholewki
 • Wkładka: materiały organiczne
Indeks produktuSV0503603C
Wkładka
Trzcina cukrowa
Bawełna organiczna
Kraj produkcji
Brazylia
Kolor
biały
PŁEĆ
Junior
Wykonanie
Skóra naturalna
Kauczuk z Amazonii
 • Szczegóły
 • Dostawa i odbiór
 • Zwrot zamówienia
 1. Towary dostarczane są na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu.
 2. Przewidywany czas dostawy do Klient przesyłką kurierską to 1 dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki. Całkowity i maksymalny termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych. 
 3. Towary są dostarczone pod wskazany adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej firmą spedycyjną Paczkomaty Inpost, lub DHL.
 4. Opłaty za dostawę produktów są podawane w procesie składania zamówienia.

 

 1. Klientowi, który jest Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient powinien poinformować Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną), przesłanego na adres: Sklep RunColors.pl ul. Dobra 42 lok. 101, 00-312 Warszawa
 3. Klienci mogą skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, który zostanie Państwu dostarczony w wiadomości e-mail, jednak nie jest to obowiązkowe. Klienci mogą również wypełnić i przesłać skanem formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie pocztą elektroniczną, na następujący adres e-mail: kontakt@runcolors.pl . Jeżeli Klient skorzysta z tej możliwości, Sklep prześle Klientowi niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel